tlačivá

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE

VŠETKY DÔLEŽITÉ TLAČIVÁ A DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Tlačivá spoločnosti ALTRO sú vytvorené tak, aby bolo ich vypĺňanie intuitívne a časovo nenáročné. Každé tlačivo môžete vyplniť aj elektronicky a poslať nám ho prostredníctvom e-mailu. Z pohodlia Vášho domova, bez zbytočného tlačenia.

Dokument môžete vyplniť aj elektronicky otvorením v PDF prehliadači. Nezabudnite si vyplnený dokument uložiť. Vyplnený dokument pošlite na elektronickú adresu info@altro.sk. Dokument môžete vložiť aj do schránky správcu, vo Vašom bytovom dome.

Pri niektorých dokumentoch je vyžadovaná fotografia meračov. Nezabudnite prosím vložiť fotografiu stavu meračov tak, aby bolo možné overiť zapísaný stav. Fotografiu vložte do prílohy e-mailu spolu s dokumentom. V prípade ak chcete dokument vložiť do schránky správcu, priložte vytlačenú fotografiu meračov.

Dokumenty ktoré vyžadujú podpis môžete podpísať aj elektronickým podpisom. Ak ním však nedisponujete, digitálne vyplnený dokument, alebo tlačivo si jednoducho vytlačte a podpíšte. Takto vyplnený dokument, alebo tlačivo môžete následne vložte do schránky správcu vo Vašom bytovom dome.

Naše zameranie

Zameriavame sa na oblasť bytových domov, polyfunkčných objektov a administratívnych budov. Rast hodnoty Vášho majetku je naším cieľom.

Kontakty

Kancelária
+421 910 442 286

Stránkové hodiny

Pondelok: 09:00 – 13:00

Streda: 12:00 – 17:00

ALTRO 2021 Všetky práva vyhradené.